O nás

Přehled o společnosti

Firma Ledocom,spol. s r.o. vznikla v roce 1997 jako servisně obchodní organizace v oblasti chladící, klimatizační techniky a tepelných čerpadel. Již od svého vzniku nastoupila progresivní cestu zaměřenou na ekologické šetrné technologie. 

V prvním roce přibrala pod svá křídla garanční servis chladící techniky LIEBHERR a exkluzivní zastoupení firmy VULKAN LOKRING, která vlastní patent na spojování potrubí bez použití plamene. 

V oblasti klimatizace a tepelných čerpadel se stala certifikovanou firmou pro dodávky a montáže pro značky klimatizací TOSHIBA, DAIKIN a STIEBEL ELTRON. 

Dále v oblasti rekuperace je odbornou firmou pro dodávky a montáže výrobce DK. 

V dramatickém roce 2008 se rozešla s firmou Mc TREE a.s., která byla dovozcem chladící techniky LIEBHERR. Vzhledem k dané skutečnosti přestala provádět garanční servis LIEBHERR, ale na druhou stranu získala možnost provádět záruční servis chladící techniky MIELE. 

Bohužel v daném roce 2008 došlo k další změně v oblasti tepelných čerpadel, kde přestala zastupovat firmu STIEBEL ELTRON. 

Firma se rozhodla rozšířit svoji působnost o oblast LED osvětlení, které byla na samém začátku. 

Naší firmě se podařilo přesvědčit společnost BENZINA změnit ve své síti čerpacích stanicích vnitřní i venkovní osvětlení na nové moderní a hlavě šetrné LED osvětlení. V této oblasti jsme v úzce spolupracovali s firmou PHILIPS a exklusivně zastupujeme firmu ALT. 

Jak šel čas, tak v oblasti osvětlení, naše firma šla vlastní cestou výzkumu a vývoje domácí hydroponické pěstírny s LED osvětlením, které podporuje růst rostlin. V současné době má naše firma dva vyvinuté prototypy.  

Zároveň začala vyvíjet i ve stejné velikosti chladící skříň na dlouhodobé ukládání masa v nad nulové teplotě. Pro obě oblasti používá vyřazené chladící nápojové skříně od společnosti KOFOLA. Pro společností KOFOLA od samého začátku provádíme servis chladící techniky. 

Firma v současné době spolupracuje a zastupuje:

VULKAN LOKRING kompletní sortiment nářadí pro opravy chladící a klimatizační techniky, tepelných čerpadel. 

LIEBHERR, MIELE – oblast prodeje, servisu chladicí techniky a prodeje náhradních dílů. 

DK – dodávky a montáž rekuperace. 

TOSHIBA, DAIKIN – dodávky a montáž klimatizací a tepelných čerpadel. 

PARUS, KEISUE,APOGEE,ALT dodávky a montáže LED osvětlení pro podporu růstu rostlin a prodej měřící techniky pro měření fotosyntézu. 

Vlastní vývoj pěstebních a kultivačních skříní pro růst rostlin pod LED osvětlením. 

Partneři